Kontakty

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc

tel.: 585 412 493 (vrátnice/spojovatelka)
e-mail: skola@gcajkol.cz

datová schránka: 9r4gyf7
IZO 000848956

Napište nám
Vedení školy

Mgr. Radek Čapka

Ředitel

Český jazyk, dějepis

Mgr. Jiří Kočí

Zástupce ředitele

Chemie, biologie

Mgr. Věra Neoralová

Zástupkyně ředitele

Matematika, chemie

Sekretariát

Grohmanová Kateřina

personalistka, pokladna, studijní záležitosti

Božková Šárka

ekonomka, hlavní účetní

Huvrová Petra

asistentka ředitele, referentka studijních záležitostí, referentka majetkové správy

Důležité kontakty

Mgr. Klára Míková

vedoucí španělské sekce

Lenka Zatloukalová

vedoucí německé sekce

Mgr. Halka Prášilová Ph.D

školní psycholog

halka.prasilova@seznam.cz

+420 774 812 218

Pavlína Navrátilová

vedoucí školní jídelny – odhlašování obědů

+420 585 438 315

+420 732 956 811

Pedagogický sbor

Álvarez García Francisco Jesús

()

Andree Martina Mgr.

český jazyk, výtvarná výchova, předsedkyně PK Estetické výchovy

Bartlová Alena PaedDr.

anglický jazyk

Bařinová Svatava

německý jazyk

Basler Jaromír Ph.D. PhDr.

biologie, informatika a výpočetní technika

Blažek Jiří Mgr.

český jazyk, německý jazyk

Brumar Michal Mgr.

základy společenských věd, předseda PK Společenských věd

Diviš Jan Mgr.

matematika, fyzika

Esson Michael Stuart

anglický jazyk

Fabíková Lucie Mgr.

český jazyk, tělesná výchova

Farmačková Eva Mgr.

anglický jazyk, hudební výchova

Franková Zina Mgr.

matematika, chemie

Friedecká Petra Mgr.

matematika, chemie, předsedkyně PK Chemie

Havlíková Dana Mgr.

zeměpis, tělesná výchova, předsedkyně PK Zeměpisu

Himmlerová Olga Mgr.

německý jazyk, dějepis

Hronek Dušan Mgr.

německý jazyk, tělesná výchova

Hronková Švecová Marcela Mgr.

biologie, tělesná výchova

Hruška Tomáš Mgr.

zeměpis

Hřivnová Johana

český jazyk

Janečková Jiřina Mgr.

zeměpis, tělesná výchova, předsedkyně PK Tělesné výchovy

Janečková Markéta Mgr.

tělesná výchova

Kameníček Petr RNDr.

matematika, zeměpis

Kašpír Vlastimil Mgr.

český jazyk, španělský jazyk, dějepis

Konštacká Pavla Mgr.

anglický jazyk, biologie, základy společenských věd

Králová Zuzana PaedDr.

český jazyk, základy společenských věd

Kružík Vítězslav Mgr. Ph.D.

hudební výchova, matematika, Předseda PK Matematiky a Fyziky

Kučerová Žampová Lenka Mgr.

výtvarná výchova

Kýr Gabriel Mgr.

španělský jazyk

Marcoulisová Jana Mgr.

český jazyk, dějepis

Merz Claudia

německý jazyk

Nohýl Jan Mgr.

matematika, fyzika

Oklešťková Naděžda Mgr.

český jazyk, dějepis

Pazdera Václav Mgr.

matematika, fyzika, informatika a výpočetní technika

Pásztová Marcela Mgr.

český jazyk, hudební výchova, předsedkyně PK Českého jazyka

Peštuková Sedláčková Helena PaedDr.

anglický jazyk, výtvarná výchova

Pleský Kryštof Mgr.

anglický jazyk, informatika a výpočetní technika, předseda PK Informatiky

Porubová Jitka RNDr.

informatika a výpočetní technika, matematika

Pudil Karel RNDr.

matematika, chemie, informatika a výpočetní technika

Pytlíček Tomáš Mgr.

dějepis, základy společenských věd, předseda PK Dějepisu

Rosenband Odeya

Asistent pedagoga

Rubio Gavilán María del Mar

španělský zeměpis, španělský jazyk

Řezáč Igor

chemie, matematika

Sanz García, Rosanna

()

Smolková Alena

biologie, tělesná výchova, předsedkyně PK Biologie

Stodůlková Michaela Mgr.

zeměpis, tělesná výchova

Svoboda Stanislav Mgr.

český jazyk, základy společenských věd

Svobodová Veronika

dějepis, španělský jazyk

Štýbnarová Hana Mgr.

anglický jazyk

Tichý Petr Mgr.

německý jazyk

Tomajková Eva Mgr.

zeměpis, tělesná výchova

Valenta Radek

informatika

Valls Cecilia

španělský jazyk

Varmuža Jan Mgr.

anglický jazyk, tělesná výchova

Vasiljev Pavel Mgr.

anglický jazyk, tělesná výchova, předseda PK Anglického jazyka

Vítková Monika Mgr.

španělský jazyk

Vydra Daniel

tělesná výchova

Zajícová Sylva Mgr.

chemie, biologie, výchovná poradkyně

Zatloukalová Lenka Mgr.

německý jazyk, ruský jazyk, výtvarná výchova, předsedkyně PK Německého jazyka

Zavadilová Tereza Mgr.

anglický jazyk, český jazyk

Psycholožka

Mgr. Halka Prášilová Ph.D.

Výchovná poradkyně

Mgr. Sylva Zajícová        

Preventistka

Mgr. Neumannová Veronika

Školský pověřenec

PhDr. Jaromír Basler Ph.D.

Trenéři

aerobic

Michala Schwarzová

atletika

Jana Trnečková

basketbal

Karel Hůlka

basketbal

Zdeněk Malina

cyklistika

Jiří Kaňkovský

florbal

Martin Pejzl

gymnastika

Gabriela Jandová

házená

Lucie Fabíková

judo

Jiří Štěpán

kanoistika

Petr Kratochvíl

kopaná

Michal Coufal

kopaná

Vlastimil Palička

lední hokej

Jan Tomajko

lyžování

Lukáš Kestl

synchronizované plavání

Linda Flešková

šerm

Tomáš Jurka

tenis

Eva Tomajková

volejbal

Jan Drešl

Školní jídelna

Habáňová Jaroslava

pracovník obchodního

Knobová Kamila

výdej stravy

Navrátilová Pavlína

účetní školní jídelny

Novosadová Eva

pracovník obchodního

Šandorové Nikola

výdej stravy

Správní zaměstnanci

Bajaník Zdenek

školník, zahradník

Opletalová Lenka

vrátná, spis. pracovník

Gloneková Janka

uklízečka

Heráková Žaneta

uklízečka

Koubová Brigita

uklízečka

Srovnalová Milena

uklízečka